اگر از زمان و یا اعتماد به نفس کافی برای مدیریت نوشته های خود برخوردار نباشید، راه حل شما چه خواهد بود ؟ یکی از آشکارترین موارد این است که کسی را پیدا کنید که بتواند نوشتن پایان نامه را به نحو احسن برای شما انجام دهد . در زمان گذشته، برخی از دانشجویان از شانس کافی برخوردار شده و نویسنده ای را برای نوشتن پایان نامه ی خود پیدا کرده اند . با این حال، اینترنت فرصت های جدیدی را ایجاد کرده است . در راستای استفاده از این تکنولوژی ، برقراری ارتباط با نویسندگان آسان تر شده است . این دسته از وب سایت ها به ده ها هزار نفر کمک کرده اند تا پایان نامه ی خود را به صورت آنلاین پیدا نمایند . با این وجود ، تضمین کیفیت بسیار حائز اهمیت است . خدمات نوشتاری بسیاری وجود دارد که می تواند یک کار عالی برای مقالات دبیرستانی و یا حتی مقالات مقطع کارشناسی را انجام دهد . کارشناسان این امر به گونه ای تلاش می نمایند که گویا نسبت به تولید یک انجام پایان نامه دکترای آکسفورد یا (MIT) فعالیت دارند .

برخی از آن ها نمی توانند نتایج مناسبی را در هر سطح علمی ارائه نمایند . مشکلات رایجی که دانشجویان در هنگام تلاش برای یافتن پایان نامه دکترای به صورت آنلاین با آن مواجه می شوند ، عبارتند از :

  • مقالات عمومی : بسیاری از خدمات نوشتاری واقعا به نوشتن زیادی احتیاج ندارند. به جای آن، آن ها یک کتابخانه از مقالات پیش نوشته شده را نگهداری نموده ، و در صورت در خواست از جانب مشتری ، موارد ضروری و یا نزدیک را استخراج خواهد نمود . گاهی اوقات ، آن ها ممکن است برخی از کم کاری ها را انجام دهند تا آن را به آنچه که مورد نیاز است، نزدیک تر کند ، اما این روش برای انجام پایان نامه دکترا کاملا چندان درست نیست .
  • سرقت ادبی : اعتقاد به این امر ممکن است دشوار باشد ، اما برخی از خدمات نوشتاري به كپي كردن كارهاي موجود پرداخته و براي صرفه جويي در وقت و كاهش هزينه از آن استفاده می نمایند. این یک روش سریع برای تولید کاغذ متقاعد کننده است ، اما می تواند پیامدهای جدی را به همراه داشته باشد. اکثر کالج ها ، اکنون تمامی کارهای ارسالی را با استفاده از نرم افزار شناساگر بررسی می نمایند ؛ اگر آن ها سرقت ادبی را پیدا کنند، شکست فوری و اخراج احتمالی آن ها دور از ذهن نخواهد بود .
  • نوشتار ضعیف : راه دیگری برای کاهش هزینه ها این است که به نوشتن حرفه ای بپردازید، اما پس از آن، کار را برای کارگزاران ارزان قیمت در کشورهای در حال توسعه انجام دهید . اگر شما به یک استاندارد عالی از زبان انگلیسی نیاز دارید، این کار قابل قبول نیست .
درباره‌ی نویسنده

hamidfx